Poznaj uroki Ciechocinka prowadząc klasycznego Jeepa Wranglera

Ekstremalne zwiedzanie Ciechocinka

Ekstremalne zwiedzanie Ciechocinka to doskonałe połączenie spokojnego odkrywania największych atrakcji miasta z ekscytującą terenową jazdą po malowniczych nadwiślańskich łąkach za kierownicą klasycznego terenowego Jeepa Wranglera. Oferta skierowana do małych grup (maksymalnie 4 osoby).

Zwiedzaj Ciechocinek ekstremalnie....

Podróżując z nami, masz pewność, że dotrzesz do wszystkich kluczowych atrakcji Ciechocinka. Od malowniczego Parku Zdrojowego po słynne Tężnie, nasza Jeep Wrangler zapewni Ci komfortowy i bezpośredni dostęp do tych i wielu innych miejsc. Zapomnij o problemach z parkowaniem czy odległościami. Nasz Jeep Wrangler dojedzie wszędzie! To rozwiązanie, które pozwoli Ci wykorzystać każdą minutę w Ciechocinku na maksimum!

Nasz doświadczony kierowca – przewodnik po Ciechocinku to skarbnica wiedzy o mieście. Jeżeli chcesz to samodzielnie możesz prowadzić ten piękny pojazd. W trakcie jazdy nie tylko poznasz uroki miasta, ale również możesz poczuć adrenalinę prowadzać samochód terenowy w terenie! bezpieczną i przyjemną podróż, Pozwoli to przeżyć niezapomnianą przygodę za kierowania Jeepa Wranglera. W trakcie podróży przewodnik opowie fascynujące historie i ciekawostki dotyczące miasta. Dowiedz się więcej o lokalnych legendach, historii oraz kulturze, które sprawią, że Twoja wizyta będzie nie tylko wypoczynkiem, ale też cenną lekcją historii.

Nie czekaj! Zarezerwuj przejażdżkę naszym Jeepem Wranglerem już dziś i doświadcz Ciechocinka w zupełnie nowy sposób. Przygoda, wiedza i niezapomniane widoki czekają na Ciebie tuż za rogiem. Ciechocinek jakiego nie znałeś, teraz w zasięgu ręki!

Cennik "Ekstremalnego zwiedzania Ciechocinka"

Kierowca odbiera uczestników zwiedzania ze wskazanego przez zamawiających miejsca na terenie Ciechocinka. Zwiedzanie kończy się w tym samym miejscu. Gdy pogoda pozwala zwiedzanie odbywa się samochodem ze zdjętym dachem (cabrio).

Ekstremalne
Zwiedzanie Ciechocinka

tel. 666 22 88 55
mail: przewodnik@atrakcjeciechocinka.pl
adres: ul. Zdrojowa, Ciechocinek