Kontakt z Redakcją portalu Atrakcje Ciechocinka

Atrakcje Ciechocinka

Atrakcje Ciechocinka” to niezależna i obiektywna strona informacyjna dla turystów oraz kuracjuszy szukających rzetelnych informacji na temat atrakcji turystycznych, kulturalnych oraz kulinarnych. Bazujemy na własnym wieloletnim doświadczeniu dziennikarskim oraz na opiniach jakie trafiają do nas od naszych Czytelników. Chcesz nas o czymś poinformować? Skontaktuj się z naszą redakcją!

Z dumą przedstawiamy Państwu portal „Atrakcje Ciechocinka„. Jest to inicjatywa lokalna, która powstała z oddolnego zaangażowania mieszkańców naszego urokliwego miasta. Nie jest dotowana ze środków publicznych, a wyłącznie z prywatnych funduszy osób zaangażowanych w jej powstanie.

Łączy nas Ciechocinek i  wierzymy, że prawdziwa siła tkwi w społeczności, dlatego zjednoczeni postanowiliśmy podjąć wysiłki mające na celu promowanie bogactwa naszego dziedzictwa kulturowego, historycznego oraz przyrodniczego. Nasza platforma nie tylko informuje o najciekawszych atrakcjach turystycznych, ale także jest miejscem, w którym pasjonaci i miłośnicy Ciechocinka mogą dzielić się swoimi spostrzeżeniami, historiami oraz pomysłami.

Jeżeli chcesz wspólnie z nami działać społecznie na rzecz promocji Ciechocinka to dołącz do naszej społeczności na Facebooku lub zgłoś się do naszej redakcji. 

Godziny pracy

Dojazd

Atrakcje Turystyczne

Poznaj ciekawe miejsca

Atrakcje Kulturalne

Poznaj ciekawe wydarzenia

Atrakcje Kulinarne

Poznaj ciekawe smaki