Zwiedzanie Ciechocinka z przewodnikiem

Przewodnik po Ciechocinku

Ciechocinek posiada wiele atrakcji turystycznych ze względu na swoją wyjątkową historię, unikatowe położenie oraz niepowtarzalny mikroklimat. Jako eksperci od organizacji wycieczek po Ciechocinku, zapewniamy kompleksowe doświadczenie pozwalające na głębokie odkrywanie Ciechocinka. Nasza oferta obejmuje profesjonalne oprowadzanie z doświadczonym przewodnikiem po najważniejszych atrakcjach, który z entuzjazmem i wiedzą przybliży Ci historię i tajemnice Ciechocinka. Dbamy również o wszystkie aspekty praktyczne Twojej wizyty – od zakupu biletów na lokalne atrakcje, przez organizację posiłków dla grup,  po rezerwację stolików na dancingach i fajfach. Dodatkowo, aby urozmaicić Twoje doświadczenie, proponujemy przejażdżki malowniczymi meleksami, tradycyjnymi dorożkami, a nawet ekscytujące wycieczki autami terenowymi, które pozwolą Ci odkryć uroki okolicznych krajobrazów. Uczestnicy w trakcie zwiedzania odwiedzają tężnie solankowe, podziwiają dywany kwiatowe, fotografują się przy  fontannie “Jaś i Małgosia“. Wszyscy uczestnicy otrzymują autorski – bogato ilustrowany papierowy przewodnik oraz mapę atrakcji turystycznych Ciechocinka.

Zwiedzanie Ciechocinka

PRZEWODNIK CIECHOCINEK

Zwiedzanie miasta z przewodnikiem

Cennik Przewodnika po Ciechocinku

Przewodnik Ciechocinek

tel. 666 22 88 55
mail: przewodnik@atrakcjeciechocinka.pl

Specjalizujemy się w organizowaniu nietuzinkowych wycieczek i spacerów po Ciechocinku. Mamy doświadczenie w organizacji takich wydarzeń dla różnych grup – od małych kilkuosobowych grupek przyjaciół pragnących poczuć adrenalinę jadać autem terenowym po kilkudziesięcioosobowe grupy seniorów chcące zobaczyć tężnie i zabawić się na ciechocińskim dancingu. Zawsze dostosowujemy program do wieku i zainteresowań uczestników. Jesteśmy w stanie zająć się kompleksową organizacją zwiedzania, zapewnieniem obiadu dla grupy oraz zakupem biletów wstępów oraz rezerwacją stolików na fajfach i dancingach.

Z naszych usług skorzystały już setki grup, które chciały poznać atrakcje Ciechocinka. Naszym celem jest zapewnienie każdemu gościowi niezapomnianych wrażeń i pełnego zanurzenia w atmosferę Ciechocinka. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i doświadczenia niezwykłego ducha tego miejsca.małych 

Samodzielnie odkrywaj Ciechocinek

Z myślą o turystach, którzy nie chcą wydawać pieniędzy na przewodnika, który oprowadzi po Ciechocinku przygotowaliśmy autorską trasę turystyczną, która pozwoli samodzielnie poznać największe atrakcje warte zobaczenia w Ciechocinku. 

Turystyczna MaPa Ciechocinka

Pobierz plan Ciechocinka z atrakcjami gotowy do wydrukowania.

turystyczna mapa Ciechocinka