Gdzie są fajfy w Ciechocinku?

Fajfy Ciechocinek

Ciechocinek to miasto, które każdy kojarzy z imprezami tanecznymi trwającymi do rana. Popularne dancingi (nazywane często fajfami) odbywają się w wielu miejscach kraju, ale tylko te w Ciechocinku są wyjątkowe. Dowiedz się dlaczego! Wieczorek taneczny to nic innego jak dancing, na którym na pewno nie jeden raz świetnie się bawiłeś. Miła i kulturalna atmosfera oraz niepowtarzalna muzyka przeniosą Cię w czasie do lat 70, 80 i 90.

Gdy po bardzo długim oczekiwaniu, osoba chora otrzymuje w końcu skierowanie do sanatorium, bardzo się cieszy. To nic, że termin nie ten i miejsce nie to, które wybrała. Najważniejsze, że w ogóle jedzie do Ciechocinka! W końcu pozna prawdziwe życie sanatoryjne.

Najlepsze fajfy w Ciechocinku

W okresie od listopada 2023 do stycznia 2024 przeprowadziliśmy sondę wśród uczestników imprez tanecznych w Ciechocinku. Pytaliśmy „Jaka jest najlepsza impreza taneczna w Ciechocinku?” Poniżej wyniki przeprowadzonej ankiety.

Taneczne piątki w hotelu "Amazonka", ul. Traugutta 5
85%
Środowe disco w sanatorium "Pałac Łazienki II", ul. Raczyńskich 6
36%
Sobotnie dancingi w restauracji "Teatralna", ul. Kopernika 2
21%
Sobotnie dancingi w restauracji "Bristol", ul. Park Zdrojowy 1
18%
Sobotnie dancingi w restauracji "Tęcza", ul. Kopernika 2
11%
Sobotnie dancingi w pensjonacie "Odyseja", ul. Mickiewicza 40A
7%

W ankiecie wzięło udział 519 osób. Każda osoba miała prawo zaznaczyć maksymalnie trzy lokale. Prosiliśmy, aby ankietowani wzięli pod uwagę ceny, atmosferę oraz muzykę w lokalu.